IM. STANISŁAWA MONIUSZKI
Get Adobe Flash player
Wykaz imienny absolwentów   
Dział muzyczny Państwowego Ogniska Artystycznego w Pucku
Rok 1965
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
1. Sadecka
Brygida
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
Rok 1966    
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
2. Adamczyk
Danuta
Skrzypce Dz. Edward Jodłowski
3. Budzisz
Stefan
Akordeon Mł. Henryk Konkolewski
4. Butlewska
Ewa
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
5. Kaczkowski
Wiktor
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
6. Kamiński
Krzysztof
Skrzypce Dz. Edward Jodłowski
7. Kołodziej
Adam
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
8. Kostecki
Andrzej
Skrzypce Dz. Edward Jodłowski
9. Krzyżanowska
Barbara
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
10. Leszkowska
Sabina
Skrzypce Dz. Edward Jodłowski
11. Pettke
Ludwina
Akordeon Mł. Henryk Konkolewski
12. Skrzypczak
Tadeusz
Akordeon Mł. Henryk Konkolewski
13. Stępnik
Krystyna
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
14. Urbaniak
Danuta
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
Rok 1967    
l.p Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
15. Ehlend
Elżbieta
Gitara Dz. Edward Jodłowski
16. Krzyżanowska
Aleksandra
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
17. Lutowska
Barbara
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
18. Sadecka
Jolanta
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
Rok 1968    
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
19. Dettlaff
Andrzej
Akordeon Dz. Stanisław Jaskólski
20. Lewicki
Henryk
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
21. Urbaniak
Krystyna
Skrzypce Dz. Edward Jodłowski
Rok 1969
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
22. Badowski
Jerzy
Akordeon Dz. Stanisław Jaskólski
23. Butlewska
Ewa
Gitara Dz. Edward Jodłowski
24. Hochszulc
Tadeusz
Akordeon Dz. Stanisław Jaskólski
25. Klein
Kazimierz
Akordeon Mł. Stanisław Jaskólski
26. Klajnis
Roman
Akordeon Mł. Stanisław Jaskólski
27. Kłodzińska
Danuta
Akordeon Dz. Stanisław Jaskólski
28. Kochna
Alicja
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
29. Literski
Marek
Gitara Mł. Edward Jodłowski
30. Mach
Jacek
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
31. Stępnik
Krystyna
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
32. Szmytke
Anna
Skrzypce Dz. Edward Jodłowski
Rok 1970 
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
33. Butlewska
Ewa
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
34. Doczyk
Danuta
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
35. Jaskułke
Danuta
Skrzypce Dz. Edward Jodłowski
36. Jodłowski
Grzegorz
Gitara Mł. Edward Jodłowski
37. Karczewska
Róża
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
38. Komowski
Ryszard
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
39. Lutowska
Anna
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
40. Mach
Zenon
Akordeon Dz. Stanisław Jaskólski
41. Neumauer
Teresa
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
42. Trella
Bernadeta
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
Rok 1971 
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
43. Kamiński
Zbigniew
Skrzypce Dz. Edward Jodłowski
44. Karolak
Olga
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
45. Kołodziej
Włodzimierz
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
46. Konkol
Mieczysław
Gitara Mł. Edward Jodłowski
47. Kuczkowski
Zbigniew
Akordeon Dz. Stanisław Jaskólski
48. Pfeifer
Zbigniew
Akordeon Dz. Stanisław Jaskólski
49. Taborski
Marek
Skrzypce Dz. Edward Jodłowski
Rok 1972    
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
50. Aszendorf
Marek
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
51. Hildebrandt
Ryszard
Akordeon Dz. Stanisław Jaskólski
52. Hochszulc
Edmund
Akordeon Dorosł. Stanisław Jaskólski
53. Lange
Witold
Akordeon Dz. Stanisław Jaskólski
54. Lewicki
Henryk
Skrzypce Mł. Edward Jodłowski
55. Lewicki
Henryk
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
56. Lesner
Maria
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
57. Szczygielska
Wiesława
Skrzypce Dz. Edward Jodłowski
58. Urbaniak
Krystyna
Skrzypce Mł. Edward Jodłowski
59. Urbaniak
Krystyna
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
Rok 1973    
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
60. Badowski
Jerzy
Akordeon Mł. Jadwiga Badzio
61. Ceynowa
Józef
Akordeon Mł. Jadwiga Badzio
62. Kochna
Witold
Akordeon Dz. Jadwiga Badzio
63. Styn
Jarosław
Akordeon Dz. Jadwiga Badzio
Rok 1974    
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
64. Hirt
Bogumiła
Akordeon Dz. Jadwiga Badzio
65. Kołodziej
Włodzimierz
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
66. Kochna
Joanna
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
67. Labuda
Danuta
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
68. Rychert
Wojciech
Skrzypce Dz. Edward Jodłowski
69. Szczygielski
Augustyn
Skrzypce Dz. Edward Jodłowski
70. Wisniewski
Zygmunt
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
Rok 1975    
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
71. Aszendorf
Olga
Fortepian Dz. Łucja Pereniec
72. Damaszke
Jarosław
Akordeon Dz. Jadwiga Badzio
73. Drzeżdżon
Iwona
Fortepian Dz. Łucja Pereniec
74. Kardaś
Andrzej
Akordeon Dz. Jadwiga Badzio
75. Lezner
Krzysztof
Fortepian Dz. Łucja Pereniec
76. Mudlaw
Jacek
Akordeon Dz. Jadwiga Badzio
77. Remer
Łucjan
Gitara Mł. Jadwiga Badzio
78. Selke
Mariusz
Akordeon Dz. Jadwiga Badzio
79. Szczygielska
Wiesława
Skrzypce Mł. Edward Jodłowski
Rok 1976  
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
80. Budzisz
Aleksandra
Gitara Dz. Jadwiga Badzio
81. Budzisz
Karolina
Gitara Dz Jadwiga Badzio
82. Dereszewska
Alina
Fortepian Dz. Łucja Pereniec
83. Dopke
Jacek
Akordeon Mł. Jadwiga Badzio
84. Funk
Mariusz
Akordeon Mł. Jadwiga Badzio
85. Król
Mieczysław
Akordeon Mł. Jadwiga Badzio
86. Libert
Grażyna
Gitara Dz. Jadwiga Badzio
87. Mudlaff
Roman
Akordeon Mł. Jadwiga Badzio
88. Rychert
Wojciech
Fortepian Mł. Łucja Pereniec
89. Taborska
Aurelia
Skrzypce Dz. Edward Jodłowski
90. Tobiasz
Grażyna
Akordeon Mł. Jadwiga Badzio
Rok 1977 
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
91. Aszendorf
Olga
Fortepian Mł.  Alojzy Sokołek
92. Drzeżdżon
Iwona
Fortepian Mł. Łucja Pereniec
93. Golla
Piotr
Akordeon Mł.  Alojzy Sokołek
94. Hochschulz
Chrystian
Fortepian Mł. Łucja Pereniec
95. Kunz
Daniel
Akordeon Mł.  Jadwiga Badzio
96. Leczkowski
Jacek
Akordeon Mł. Jadwiga Badzio
97. Lezner
Krzysztof
Fortepian Mł. Łucja Pereniec
98. Obrębski
Krzysztof
Akordeon Mł.  Jadwiga Badzio
99. Rewolińska
Jolanta
Fortepian Dz.  Łucja Pereniec
100. Strumpska
Renata
Fortepian Mł.  Łucja Pereniec
101. Zielke
Marek
Akordeon Mł.  Jadwiga Badzio
Rok 1978    
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
102. Badzio
Marieta
Fortepian Dz. Łucja Pereniec
103. Błański
Grzegorz
Akordeon Dz. Jadwiga Badzio
104. Dereszewska
Alina
Fortepian Mł. Łucja Pereniec
105. Fonfara
Joanna
Fortepian Dz. Regina Borek
106. Hochschulz
Robert
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
107. Koss
Krystyna
Skrzypce Mł. Czesław Domański
108. Leszkowski
Tomasz
Akordeon Dz. Jadwiga Badzio
109. Libert
Grażyna
Fortepian Mł. Regina Borek
110. Sokołek
Edyta
Fortepian Dz. Regina Borek
111. Szmyt
Piotr
Akordeon Mł. Alojzy Sokołek
112. Taborska
Aurelia
Skrzypce Mł. Czesław Domański
113. Wójcik
Zbigniew
Akordeon Mł. Jadwiga Badzio
Rok 1979    
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
114. Biniecka
Aleksandra
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
115. Chwedoruk
Jacek
Akordeon Dz. Alojzy Sokołek
116. Guz
Marek
Fortepian Mł. Regina Borek
117. Libert
Grażyna
Fortepian Mł. Regina Borek
118. Łukowicz
Włodzimierz
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
119. Mucha
Piotr
Gitara Mł. Czesław Domański
120. Marzejon
Witold
Gitara Mł. Czesław Domański
121. Obrębska
Wiesława
Akordeon Mł. Alojzy Sokołek
122. Płotka
Tomasz
Akordeon Mł. Alojzy Sokołek
123. Rewolińska
Jolanta
Fortepian Mł. Regina Borek
Rok 1980    
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
124. Anzel
Piotr
Akordeon Dz. Alojzy Sokołek
125. Bugajska
Hanna
Fortepian Mł. Regina Borek
126. Bugajski
Piotr
Fortepian Dz. Regina Borek
127. Groenwald
Zbigniew
Akordeon Mł. Alojzy Sokołek
128. Gubernat
Justyna
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
129. Hochschulz
Robert
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
130. Jakubiuk
Tomasz
Akordeon Dz. Alojzy Sokołek
131. Korthals
Krzysztof
Akordeon Mł. Alojzy Sokołek
132. Kuptz
Sławomir
Akordeon Dz. Alojzy Sokołek
133. Leszczyński
Piotr
Akordeon Dz. Alojzy Sokołek
134. Matysik
Beata
Fortepian Dz. Regina Borek
135. Pawlaczyk
Kazimierz
Akordeon Mł. Alojzy Sokołek
136. Siwczyńska
Katarzyna
Fortepian Dz. Regina Borek
137. Szampanti
Hanna
Skrzypce Dz. Czesław Domański
Rok 1981   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
138. Damaszke
Sławomir
Gitara Dz. Czesław Domański
139. Fonfara
Joanna
Fortepian Mł. Regina Borek
140. Gajdosik
Jacek
Fortepian Dz. Regina Borek
141. Klebba
Grażyna
Fortepian Mł. Regina Borek
142. Knap
Narcyz
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
143. Muza
Celina
Gitara Mł. Czesław Domański
144. Sokołek
Edyta
Fortepian Mł. Regina Borek
145. Ulrich
Mirosława
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
146. Wilczewska
Barbara
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
Rok 1982   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
147. Bugajski
Piotr
Fortepian Mł. Regina Borek
148. Hochschulz
Robert
Skrzypce Mł. Czesław Domański
149. Jakubiak
Tomasz
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
150. Klebba
Weronika
Fortepian Dz. Regina Borek
151. Korthals
Anna
Fortepian Dz. Regina Borek
152. Leczkowski
Jacek
Kontrabas Mł. Czesław Domański
153. Łukowicz
Aleksandra
Fortepian Mł. Regina Borek
154. Mudlaff
Emilia
Fortepian Dz. Regina Borek
155. Podczarska
Beata
Fortepian Dz. Regina Borek
156. Szostak
Justyna
Fortepian Dz. Regina Borek
157. Tylicki
Leszek
Fortepian Dz. Regina Borek
Rok 1983    
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
158. Aszendorf
Alina
Fortepian Dz. Regina Borek
159. Bieżuńska
Danuta
Skrzypce Dz. Iwona Osuchowska (Sokołek)
160. Busz
Tomasz
Akordeon Dz. Wiesława Wełpa
161. Bysewski
Grzegorz
Skrzypce Dz. Iwona Osuchowska (Sokołek)
162. Dopke
Beata
Akordeon Dz. Wiesława Wełpa
163. Gajdosik
Jacek
Fortepian Mł. Regina Borek
164. Jaroni
Grzegorz
Akordeon Dz. Alojzy Sokołek
165. Kuchnowska
Aleksandra
Fortepian Mł. Regina Borek
166. Łukowski
Ryszard
Gitara Dz. Czesław Domański
167. Makowska
Marzena
Fortepian Mł. Regina Borek
168. Malek
Beata
Fortepian Dz. Regina Borek
169. Mischke
Maria
Fortepian Dz. Regina Borek
170. Muza
Maja
Skrzypce Mł. Czesław Domański
171. Petit
Joanna
Fortepian Dz. Regina Borek
172. Potrykus
Andrzej
Akordeon Mł. Alojzy Sokołek
173. Przerwa
Katarzyna
Skrzypce Dz. Iwona Osuchowska (Sokołek)
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pucku
im. Stanisława Moniuszki
1 września 1984 roku
Rok 1984   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
174. Ciesielska
Katarzyna
Akordeon Dz. Wiesława Wełpa
175. Klebba
Weronika
Fortepian Mł. Regina Borek
176. Kozirok
Rafał
Akordeon Dz. Wiesława Wełpa
177. Mika
Aleksandra
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
178. Plecki
Dariusz
Akordeon Dz. Wiesława Wełpa
179. Podczarska
Beata
Fortepian Mł. Regina Borek
180. Rychert
Maciej
Fortepian Dz. Regina Borek
181. Szostak
Justyna
Fortepian Mł. Regina Borek
182. Tylicki
Leszek
Fortepian Mł. Regina Borek
183. Ziółkowska Joanna Skrzypce Dz. Iwona Osuchowska (Sokołek)
Rok 1986   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
184. Aszendorf
Alina
Fortepian Mł. Regina Borek
185. Baranowska
Anna
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
186. Bieżuńska
Danuta
Skrzypce Mł. Iwona Sokołek
187. Przerwa
Katarzyna
Skrzypce Mł. Iwona Sokołek
188. Sipajło
Romuald
Akordeon Mł. Janusz Sipajło
Rok 1987   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
189. Golla
Michał
Akordeon Mł. Alojzy Sokołek
190. Hochschulz
Roman
Akordeon Mł. Alojzy Sokołek
191. Kardaś
Katarzyna
Fortepian Mł. Regina Borek
192. Rutha
Wojciech
Akordeon Mł. Janusz Sipajło
Rok 1988   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
193. Cieślak
Olgierd
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
194. Gajdosik
Sylwia
Fortepian Mł. Regina Borek
195. Hewelt
Benedykt
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
196. Leonarski
Robert
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
197. Łysakowski
Adam
Fortepian Mł. Regina Borek
198. Mączka
Marek
Akordeon Mł. Alojzy Sokołek
199. Mischke
Bogumiła
Klarnet Mł. Ryszard Bizewski
200. Rychert
Maciej
Fortepian Mł. Regina Borek
201. Rygiel
Justyna
Fortepian Mł. Janusz Sipajło
202. Sworowska
Agnieszka
Fortepian Mł. Regina Borek
Rok 1989   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
203. Burcon
Alicja
Akordeon Mł. Alojzy Sokołek
204. Jakubowska
Katarzyna
Akordeon Dz. Alojzy Sokołek
205. Jeka
Leszek
Flet poprzeczny Mł. Lidia Mańkowska
206. Kędzierski
Maciej
Fortepian Dz. Regina Borek
207. Kosińska
Małgorzata
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
208. Kuik
Kamila
Fortepian Dz. Adela Żywicka
209. Malottki
Beata
Fortepian Dz. Adela Żywicka
210. Pawłowski
Arkadiusz
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
211. Piotrowicz
Wojciech
Gitara Dz. Danuta Górska
212. Pobłocki
Tomasz
Fortepian Dz. Janusz Sipajło
213. Roszmann
Jan
Akordeon Mł. Alojzy Sokołek
214. Rozpędowski
Tomasz
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
215. Różycki
Jarosław
Gitara Dz. Danuta Górska
216. Różycka
Joanna
Skrzypce Dz. Iwona Sokołek
217. Stankiewicz
Iwona
Fortepian Dz. Adela Żywicka
218. Straszewska
Halina
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
219. Ulrich
Sebastian
Fortepian Dz. Regina Borek
Rok 1990 
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
220. Banasik
Robert
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
221. Calik
Beata
Fortepian Dz. Regina Borek
222. Gdaniec
Justyna
Skrzypce Dz. Iwona Sokołek
223. Graban
Michał
Fortepian Mł. Mariusz Mańkowski
224. Groenwald
Krzysztof
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
225. Korthals
Hieronim
Trąbka Mł. Marek Zielke
226. Krajewska
Dominika
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
227. Nowak
Tomasz
Akordeon Dz. Wiesława Wełpa
228. Ossowicki
Tomasz
Klarnet Mł. Ryszard Bizewski
229. Sipajło
Andrzej
Fortepian Dz. Mariusz Mańkowski
230. Stromska
Agnieszka
Fortepian Dz. Adela Żywicka
Rok 1991
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
231. Banasik
Daniel
Wiolonczela Mł. Janusz Dubieniecki
232. Dettlaff
Rafał
Akordeon Mł. Dorota Puzynkiewicz
233. Głowienka
Angelika
Fortepian Mł. Adela Żywicka
234. Hoge
Maria
Akordeon Mł. Dorota Puzynkiewicz
235. Kwiatkowska
Agnieszka
Gitara Mł. Jacek Stańczyk
236. Kwidzińska
Dominika
Gitara Mł. Jacek Stańczyk
237. Manicki
Roman
Trąbka Mł. Marek Zielke
238. Sokołowska
Joanna
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
239. Tarnowska
Hanna
Fortepian Mł. Mariusz Mańkowski
Rok 1992   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
240. Asmus
Anna
Fortepian Dz. Janusz Sipajło
241. Ceynowa
Lidia
Fortepian Dz. Janusz Sipajło
242. Dettlaff
Alicja
Flet poprzeczny Mł. Lidia Mańkowska
243. Dubicka
Monika
Akordeon Dz. Marek Zielke
244. Janusz
Sebastian
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
245. Kurpiński
Konrad
Klarnet Mł. Ryszard Bizewski
246. Lewańczyk
Lucyna
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
247. Pałasz
Dorota
Fortepian Dz. Mariusz Mańkowski
248. Piontek
Andrzej
Gitara Mł. Jacek Stańczyk
249. Przybysz
Grzegorz
Trąbka Mł. Marek Zielke
250. Szulc
Urszula
Gitara Mł. Jacek Stańczyk
251. Woźniczka
Łukasz
Flet poprzeczny Mł. Lidia Mańkowska
Rok 1993 
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
252. Grzmil
Monika
Fortepian Dz. Mariusz Mańkowski
253. Jaworska
Maja
Fortepian Dz. Mariusz Mańkowski
254. Rohda
Iwona
Akordeon Dz. Wiesława Wełpa
255. Świerczyński
Bartosz
Fortepian Dz. Mariusz Mańkowski
256. Teofilewska
Anna
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
257. Basmann
Robert
Trąbka Mł. Marek Zielke
258. Gromadkiewicz
Sylwia
Gitara Mł. Jacek Stańczyk
259. Karulewska
Danuta
Akordeon Mł. Alojzy Sokołek
260. Kohnke
Andrzej
Trąbka Mł. Marek Zielke
261. Koziróg
Anna
Fortepian Mł. Janusz Sipajło
262. Kreft
Sebastian
Wiolonczela Mł. Janusz Dubieniecki
263. Kulla
Agata
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
264. Kustoch
Ewa
Fortepian Mł. Janusz Sipajło
265. Muża
Jacek
Klarnet Mł. Ryszard Bizewski
266. Reszke
Elżbieta
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
267. Setzke
Amelia
Fortepian Mł. Janusz Sipajło
268. Wica
Magdalena
Flet poprzeczny Mł. Lidia Mańkowska
Rok 1994   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
269. Dziedzic
Krzysztof
Akordeon Dz. Dorota Puzynkiewicz
270. Zachariasz
Joanna
Skrzypce Dz. Iwona Sokołek
271. Białas
Ewelina
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
272. Bokun
Rafał
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
273. Ceynowa
Ewelina
Gitara Mł. Jacek Stańczyk
274. Ceynowa
Marlena
Wiolonczela Mł. Janusz Dubieniecki
275. Hierasimczyk
Karolina
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
276. Jaskułke
Sławomir
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
277. Kiciński
Sebastian
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
278. Lorenz
Patryk
Fortepian Mł. Mariusz Mańkowski
279. Pachura
Kamila
Fortepian Mł. Mariusz Mańkowski
280. Surowiec
Bernadeta
Fortepian Mł. Alojzy Sokołek
281. Szmyt
Janusz
Gitara Mł. Jacek Stańczyk
Rok 1995  
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
282. Joachimiak
Marta
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
283. Kamiński
Aleksander
Klarnet Dz. Ryszard Bizewski
284. Świerczyńska
Halina
Fortepian Dz. Mariusz Mańkowski
285. Świerczyńska
Monika
Fortepian Dz. Mariusz Mańkowski
286. Wika
Tomasz
Akordeon Dz. Wiesława Wełpa
287. Baran
Mariusz
Akordeon Mł. Dorota Puzynkiewicz
288. Ceynowa
Wincenty
Trąbka Mł. Marek Zielke
289. Makowska
Anna
Fortepian Mł. Adela Żywicka
300. Pieper
Monika
Fortepian Mł. Mariusz Mańkowski
301. Piontke
Izabela
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
302. Potrykus
Krzysztof
Klarnet Mł. Ryszard Bizewski
303. Potrykus
Piotr
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
304. Szmelter
Monika
Gitara Mł. Dariusz Domański
305. Szulc
Monika
Fortepian Mł. Mariusz Mańkowski
Rok 1996
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
306. Krajewski
Bartosz
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
307. Malek
Anna
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
308. Niziołek
Sabrina
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
309. Styn
Adam
Akordeon Dz. Wiesława Wełpa
310. Bużan
Jarosław
Saksofon Mł. Ryszard Bizewski
311. Darżnik
Michał
Trąbka Mł. Marek Zielke
312. Hadas
Daniel
Gitara Mł. Dariusz Domański
313. Konkol
Łukasz
Flet poprzeczny Mł. Lidia Mańkowska
314. Szlas
Monika
Akordeon Mł. Wiesława Wełpa
315. Wyszecki
Rafał
Trąbka Mł. Marek Zielke
Rok 1997 
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
316. Badowska
Dominika
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
317. Białas
Grzegorz
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
318. Ginter
Emilia
Akordeon Dz. Dorota Puzynkiewicz
319. Klebba
Robert
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
320. Pachura
Magda
Fortepian Dz. Mariusz Mańkowski
321. Rutha
Katarzyna
Akordeon Dz. Wiesława Wełpa
322. Wolniak
Witold
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
323. Czap
Joanna
Flet poprzeczny Mł. Lidia Mańkowska
324. Ellwart
Edyta
Akordeon Mł. Dorota Puzynkiewicz
325. Kaszałowicz
Alicja
Wiolonczela Mł. Janusz Dubieniecki
326. Korthals
Weronika
Skrzypce Mł. Iwona Sokołek
327. Ropel
Izabela
Gitara Mł. Jarosław Janowicz
328. Szymańska
Emilia
Flet poprzeczny Mł. Lidia Mańkowska
Rok 1998  
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
329. Bystram
Agnieszka
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
330. Bistram
Piotr
Fortepian Dz. Mariusz Mańkowski
331. Darżnik
Piotr
Fortepian Dz. Mariusz Mańkowski
332. Konkol
Daniel
Fortepian Dz. Mariusz Mańkowski
333. Konkol
Monika
Fortepian Dz. Mariusz Mańkowski
334. Łukasik
Agnieszka
Fortepian Dz. Alojzy Sokołek
335. Rumanowski
Łukasz
Klarnet Dz. Ryszard Bizewski
336. Wikowski
Marek
Klarnet Dz. Ryszard Bizewski
337. Detlaf
Aleksandra
Akordeon Mł. Dorota Puzynkiewicz
338. Dettlaff
Izabela
Akordeon Mł. Dorota Puzynkiewicz
339. Dettlaff
Patryk
Trąbka Mł. Marek Zielke
340. Dettlaff
Mateusz
Klarnet Mł. Ryszard Bizewski
341. Dziadoń
Dominika
Flet Mł. Krzysztof Dempc
342. Groen
Krystyna
Flet Mł. Krzysztof Dempc
343. Janiszek
Edyta
Wiolonczela Mł. Janusz Dubieniecki
344. Górnik
Tomasz
Skrzypce Mł. Iwona Sokołek
345. Murkowski
Bartłomiej
Saksofon Mł. Ryszard Bizewski
346. Szefka
Grzegorz
Trąbka Mł. Marek Zielke
347. Szymańska
Sylwia
Flet Mł. Krzysztof Dempc
348. Witkowski
Waldemar
Trąbka Mł. Marek Zielke
Rok 1999   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
349. Bullmann
Aleksandra
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
350. Dziadoń
Agata
Fortepian 6-letni Adela Żywicka
351. Rumanowska
Barbara
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
352. Szymańska
Monika
Fortepian 6-letni Alojzy Sokołek
353. Górnik
Wojciech
Klarnet 3-letni Ryszard Bizewski
354. Kozirok
Izabela
Wiolonczela 3-letni Janusz Dubieniecki
355. Mruk
Anna
Obój 3-letni M. Kowalczyk
356. Piontke
Małgorzata
Klarnet 3-letni Ryszard Bizewski
357. Dosz
Beata
Gitara 4-letni Barbara Rudowska
358. Kortas
Aleksandra
Fortepian 4-letni Mariusz Mańkowski
359. Kulling
Elżbieta
Fortepian 4-letni Regina Borek
360. Potrykus
Mirosław
Trąbka 4-letni Marek Zielke
361. Ropel
Anna
Skrzypce 4-letni Iwona Sokołek
362. Stefan
Karolina
Wiolonczela 4-letni Janusz Dubieniecki
Rok 2000   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
363. Bradtke
Marcin
Akordeon 6-letni Dorota Puzynkiewicz
364. Bystram
Karol
Akordeon 6-letni Wiesława Wełpa
365. Gondek
Paulina
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
366. Górnik
Joanna
Akordeon 6-letni Wiesława Wełpa
367. Grodzka
Natalia
Flet poprzeczny 6-letni Lidia Mańkowska
368. Karpiński
Jan
Akordeon 6-letni Dorota Puzynkiewicz
369. Miś
Aleksandra
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
370. Naczk
Arleta
Skrzypce 6-letni Iwona Sokołek
371. Czarkowski
Szymon
Flet poprzeczny 3-letni Lidia Mańkowska
372. Gdaniec
Paweł
Saksofon 3-letni Damian Lesner
373. Hellwig
Natalia
Obój 3-letni Anna Dubieniecka
374. Madoń
Iga
Obój 3-letni Anna Dubieniecka
375. Mańkowski
Grzegorz
Flet poprzeczny 3-letni Lidia Mańkowska
376. Matejewski Andrzej Klarnet 3-letni Damian Lesner
377. Ossowski
Leszek
Trąbka 3-letni Marek Zielke
378. Stromski
Grzegorz
Klarnet 3-letni Damian Lesner
Rok 2001
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
379. Czaja
Iwona
Skrzypce 6-letni Anna Brzezińska
380. Ratke
Małgorzata
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
381. Rozpendek
Marcin
Fortepian 6-letni Alojzy Sokołek
382. Stawiasz
Joanna
Akordeon 6-letni Dorota Puzynkiewicz
Rok 2002  
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
383. Bunk
Karolina
Gitara 6-letni Barbara Lewicka
384. Lehmann
Paulina
Gitara 6-letni Barbara Lewicka
385. Ebertowski
Michał
Wiolonczela 6-letni Janusz Dubieniecki
386. Lehmann
Patrycja
Wiolonczela 6-letni Janusz Dubieniecki
387. Ellwart
Agnieszka
Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
388. Grodzka
Kamila
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
389. Myszkiewicz
Krzysztof
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
390. Puzynkiewicz
Jan
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
391. Hochschulz
Paweł
Fortepian 6-letni Alojzy Sokołek
392. Kwiecińska
Natalia
Fortepian 6-letni Alojzy Sokołek
393. Muża
Jan
Fortepian 6-letni Alojzy Sokołek
394. Jachimkowski
Artur
Akordeon 6-letni Wiesława Wełpa
395. Mazurkiewicz
Paweł
Akordeon 6-letni Wiesława Wełpa
396. Świdziński
Maciej
Akordeon 6-letni Wiesława Wełpa
397. Krzyżanowska
Katarzyna
Fortepian 4-letni Mariusz Mańkowski
398. Motyka
Aleksandra
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
399. Stromski
Piotr
Tuba 4-letni Marek Zielke
Rok 2003
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
400. Białk
Joanna
Gitara 6-letni Barbara Lewicka
401. Bonik
Marta
Skrzypce 6-letni Iwona Sokołek
402. Cieciora
Mateusz
Fortepian 6-letni Regina Borek
403. Glembin
Dagmara
Fortepian 6-letni Regina Borek
404. Glembin
Mateusz
Fortepian 6-letni Regina Borek
405. Guz
Zofia
Skrzypce 6-letni Iwona Sokołek
406. Karpińska
Magdalena
Wiolonczela 6-letni Janusz Dubieniecki
407. Krukowska
Monika
Gitara 6-letni Barbara Lewicka
408. Kuchnowska
Katarzyna
Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
409. Myszkiewicz
Anna
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
410. Piontke
Maciej
Gitara 6-letni Barbara Lewicka
411. Poppel
Kazimierz
Akordeon 6-letni Dorota Puzynkiewicz
412. Szymański
Łukasz
Akordeon 6-letni Dorota Puzynkiewicz
413. Świerczyńska
Weronika
Wiolonczela 6-letni Janusz Dubieniecki
414. Winiarska
Barbara
Fortepian 6-letni Regina Borek
415. Wolff
Augustyna
Fortepian 6-letni Regina Borek
416. Wysiecki
Błażej
Fortepian 6-letni Regina Borek
417. Zielke
Alicja
Gitara 6-letni Barbara Lewicka
418. Cierniak
Maciej
Saksofon 4-letni Damian Lesner
419. Dettlaff
Marta
Gitara 4-letni Barbara Lewicka
420. Kohnke
Aleksandra
Gitara 4-letni Barbara Lewicka
421. Lanc
Łukasz
Trąbka 4-letni Marek Zielke
422. Reimus
Daniel
Klarnet 4-letni Damian Lesner
423. Szczygielski
Mateusz
Altówka 4-letni Iwona Sokołek
424. Zalewski
Sebastian
Obój 4-letni Anna Dubieniecka
Rok 2004   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
425. Bliźniuk
Jakub
Akordeon 6-letni Dorota Puzynkiewicz
426. Bonik
Piotr
Skrzypce 6-letni Iwona Sokołek
427. Dubieniecki
Krzysztof
Wiolonczela 6-letni Janusz Dubieniecki
428. Elwart
Marta
Gitara 6-letni Barbara Lewicka
429. Głowienka
Izabela
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
430. Grzenia
Iwona
Skrzypce 4-letni Elżbieta Geppert
431. Hirt
Sandra
Obój 4-letni Anna Dubieniecka
432. Konke
Dawid
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
433. Koss
Marzena
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
434. Laddach
Agnieszka
Wiolonczela 6-letni Janusz Dubieniecki
435. Loks
Paulina
Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
436. Manowski
Piotr
Gitara 6-letni Barbara Lewicka
437. Muza
Magdalena
Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
438. Rudziński
Wojciech
Trąbka 4-letni Marek Zielke
439. Strzyżewska
Anna
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
440. Wasilewska
Martyna
Flet poprzeczny 6-letni Lidia Mańkowska
441. Zielke
Cezary
Trąbka 6-letni Marek Zielke
Rok  2005 
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
442. Czerwiński
Mikołaj
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
443. Parchem
Krzysztof
Akordeon 6-letni Dorota Puzynkiewicz
444. Sokołek
Barbara
Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
445. Szmyt
Maciej
Fortepian 6-letni Ewa Próchniak
446. Kapka
Adrian
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
447. Malak
Marta
Waltornia 4-letni Marek Zielke
448. Skrypka
Paula
Skrzypce 4-letni Elżbieta Geppert
Rok 2006   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
449. Hallmann
Patrycja
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
450. Hirt
Marta
Fortepian 6-letni Ewa Próchniak
451. Selke
Karol
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
452. Szych
Aleksandra
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
453. Wysiecka
Aleksandra
Fortepian 6-letni Ewa Próchniak
454 Kobiella
Marek
Akordeon 4-letni Dorota Puzynkiewicz
455. Labudda
Barbara
Saksofon 4-letni Damian Lesner
456. Michnowska
Magdalena
Flet poprzeczny 4-letni Monika Dudek
457. Rogocka
Magdalena
Flet poprzeczny 4-letni Monika Dudek
458. Rosicka
Anna
Flet poprzeczny 4-letni Monika Dudek
459 Wiśniewska
Zofia
Obój 4-letni Anna Dubieniecka
460. Wrese
Marek
Akordeon 4-letni Wiesława Wełpa
461. Zinkel
Dorota
Akordeon 4-letni Wiesława Wełpa
Rok 2007
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
462. Dąbrowska
Zuzanna
Skrzypce 6-letni Iwona Sokołek
463. Heydycki
Igor
Akordeon 6-letni Dorota Puzynkiewicz
464. Lesner
Agnieszka
Akordeon 6-letni Dorota Puzynkiewicz
465. Bizewska
Paloma
Saksofon 4-letni Damian Lesner
466. Bolda
Natalia
Akordeon 4-letni Dorota Puzynkiewicz
467. Janik
Alicja
Gitara 4-letni Barbara Lewicka  Wójcik
468. Mishchenko
Anastazja
Gitara 4-letni Barbara Lewicka  Wójcik
469. Piontek
Barbara
Skrzypce 4-letni Elżbieta Geppert
Rok 2008  
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
470. Buja
Barbara
Klarnet 4-letni Damian Lesner
471. Buja
Joanna
Obój 4-letni Anna Dubieniecka
472. Kohnke
Marta
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
473. Gajdamowicz
Dominik
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
474. Lipowski
Philipp
Fortepian 4-letni Alojzy Sokołek
475. Łyś
Karina
Obój 4-letni Anna Dubieniecka
476. Prange
Małgorzata
Gitara 4-letni Barbara Lewicka Wójcik
477. Ellwart
Angelika
Fortepian 6-letni Alojzy Sokołek
478. Grot
Mariusz
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
479. Jeka
Eliza
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
480. Kohnke
Małgorzata
Flet poprzeczny 6-letni Lidia Mańkowska
481. Nanaszko
Karol
Klarnet 6-letni Damian Lesner
482. Parchem
Paweł
Klarnet 6-letni Damian Lesner
483. Wolff
Dobrawa
Wiolonczela 6-letni Janusz Dubieniecki
Rok 2009   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
484. Bistram
Anna
Fortepian 6-letni Alojzy Sokołek
485. Gajdamowicz
Kinga
Fortepian 6-letni Regina Borek
486. Gończ
Malwina
Fortepian 6-letni Alojzy Sokołek
487. Karpińska
Alina
Fortepian 6-letni Regina Borek
488. Kwarta
Marek
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
489. Łukasik
Maciej
Fortepian 6-letni Regina Borek
490. Mrówka
Olga
Skrzypce 6-letni Iwona Sokołek
491. Rohfaff
Piotr
Skrzypce 6-letni Iwona Sokołek
492. Styczewska Małgorzata Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
493. Bieszke
Magdalena
Obój 4-letni Anna Dubieniecka
494. Ellwart
Marcin
Trąbka 4-letni Marek Zielke
495. Galikowska
Alicja
Wiolonczela 4-letni Janusz Dubieniecki
496. Hewelt
Katarzyna
Skrzypce 4-letni Elżbieta Geppert
497. Humanowska
Karolina
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
498. Nowak
Anna
Akordeon 4-letni Dorota Puzynkiewicz
499. Świątecka
Ewa
Altówka 4-letni Iwona Sokołek
500. Zielke
Mariusz
Wiolonczela 4-letni Janusz Dubieniecki
Rok 2010   
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
501. Bistram
Agnieszka
Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
502. Derc
Magda
Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
503. Kaczykowska
Sandra
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
504. Liss
Patryk
Fortepian 6-letni Regina Borek
505. Pawlaczyk
Daria
Fortepian 6-letni Regina Borek
506. Potrykus
Zuzanna
Fortepian 6-letni Regina Borek
507. Smarzyńska
Joanna
Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
508. Zielke
Julia
Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
509. Buja
Martyna
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
510. Diesner
Adam
Akordeon 4-letni Dorota Puzynkiewicz
511. Gappa
Beata
Akordeon 4-letni Dorota Puzynkiewicz
512. Kanka
Natalia
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
513. Klaus
Aleksandra
Akordeon 4-letni Dorota Puzynkiewicz
514. Klawikowska
Marta
Obój 4-letni Anna Dubieniecka
515. Klemensiewicz
Jakub
Klarnet 4-letni Damian Lesner
516. Nowak
Daria
Gitara 4-letni Barbara Lewicka Wójcik
517. Patok
Kinga
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
518. Ruta
Karolina
Wiolonczela 4-letni Janusz Dubieniecki
519. Stromski
Jan
Trąbka 4-letni Marek Zielke
Rok 2011  
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
520. Borska
Agnieszka 
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
521. Czapp
Radosław 
Akordeon 6-letni Dorota Puzynkiewicz
522. Ferra
Aleksandra 
Akordeon 6-letni Dorota Puzynkiewicz
523. Hewelt
Aleksandra 
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
524. Kędzierska
Martyna 
Saksofon 6-letni Damian Lesner
525. Klaus
Ewelina 
Skrzypce 6-letni Iwona Sokołek
526. Krampichowska
Weronika
Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
527. Mańkowska
Dorota
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
528. Nowak
Klaudia
Skrzypce 6-letni Iwona Sokołek
529. Stefan
Michał
Gitara 6-letni Barbara Lewicka Wójcik
530. Wiśniewska
Paulina
Fortepian 6-letni Regina Borek
531. Diesner
Ewa
Klarnet 4-letni Damian Lesner
532. Flemming
Honorata
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
533. Graban
Wojciech 
Wiolonczela 4-letni Janusz Dubieniecki
534. Okoń
Oliwia
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
535. Zielke
Mieszko 
Puzon 4-letni Marek Zielke
Rok 2012  
lp. Nazwisko i imię Instrument główny  Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
536. Dzierzęcka
Agata
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
537. Korthals
Jakub
Fortepian 6-letni Regina Borek
538. Szankin
Patryk 
Trąbka 6-letni Marek Zielke
539. Wesserling
Paulina
Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
540. Wiśniewska
Julia
Wiolonczela 6-letni Janusz Dubieniecki
541. Kaczykowska
Dorota
Gitara 4-letni Barbara Lewicka Wójcik
542. Kałuża
Piotr
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
543. Krampichowski
Konrad
Trąbka 4-letni Marek Zielke
544. Prange
Alicja
Obój 4-letni Anna Dubieniecka
545. Sawicka
Paulina
Flet poprzeczny 4-letni Lidia Mańkowska
546. Szomborg
Paweł
Akordeon 4-letni Dorota Puzynkiewicz

 

2013 rok
 lp. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
547. Chmara
Kacper
Wiolonczela 4-
letni
Janusz  Dubieniecki
548. Czajkowski
Tomasz
Klarnet 4-
letni
Damian Lesner
549. Glembin
Emilia
Obój 4-
letni
Anna Dubieniecka
550. Jaszczur-Nowicka
Julia
Gitara 4-
letni
Barbara Lewicka Wójcik
551. Konkol
Kacper
Trąbka 4 –
letni
Marek Zielke
552. Koss
Adrianna
Flet poprzeczny 4-
letni
Lidia Mańkowska
553. Mieczkowski
Łukasz
Saksofon 4-
letni
Damian  Lesner
554. Smykla
Krystian
Klarnet 4-
letni
Damian Lesner
555. Wilczyński
Krzysztof
Gitara 4-
letni
Barbara Lewicka Wójcik
556. Bizewski
Artur
Akordeon 6-
letni
Wiesława Wełpa
557. Borzyszkowska
Olga
Wiolonczela 6-
letni
Janusz Dubieniecki
558. Busz
Iga
Skrzypce 6-
letni
Iwona Sokołek
559. Dubieniecki Łukasz Fortepian 6-
letni
Regina Borek
560. Jaszke
Oliwia
Fortepian 6-
letni
Mariusz  Mańkowski
561. Jocz
Roksana
Fortepian 6-
letni
Regina Borek
562. Kuchnowska
Magdalena
Gitara 6-
letni
Barbara Lewicka Wójcik
563. Muża
Jakub
Trąbka 6-
letni
Marek Zielke
564. Rozpędowski
Adam
Akordeon 6-
letni
Wiesława Wełpa
565. Tkacz
Piotr
Akordeon 6-
letni
Dorota
Puzynkiewicz
566. Tomczyńska
Marta
Gitara 6-
letni
Barbara Lewicka Wójcik
567. Wolff
Marianna
Skrzypce 6-
letni
Elżbieta Geppert
2014 rok
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Cykl Nauczyciel instrumentu głównego
568. Dias
Jan
Akordeon 6-
letni
Wiesława Wełpa
569. Dubieniecka
Małgorzata
Skrzypce 6-
letni
Elżbieta Geppert
570. Erlich
Faustyna
Fortepian 6-
letni
Luiza Dyluś- Maruszczak
571. Gwardzik
Michalina
Fortepian 6-
letni
Alojzy Sokołek
572. Mishchenko
Bogdan
Fortepian 6-
letni
Luiza Dyluś- Maruszczak
573. Muża
Piotr
Wiolonczela 6-
letni
Janusz Dubieniecki
574. Panek
Aleksandra
Saksofon 6-
letni
Damian Lesner
575. Szlage
Dajana
Fortepian 6-
letni
Alojzy Sokołek
576. Szomborg
Weronika
Fortepian 6-
letni
Mariusz Mańkowski
577. Wandtke
Klaudia
Wiolonczela 6-
letni
Janusz Dubieniecki
578. Zboińska
Kornelia
Gitara 6-
letni
Barbara Lewicka Wójcik
579. Chyła
Agata
Flet poprzeczny 4-
letni
Lidia Mańkowska
580. Graban
Beata
Obój 4-
letni
Anna Dubieniecka
581. Kalinowska
Zuzanna
Obój 4-
letni
Anna Dubieniecka
582. Kreft
Rafał
Akordeon 4-
letni
Wiesława Wełpa
583. Miotke
Paweł
Gitara 4-
letni
Barbara Lewicka Wójcik
584. Radtke
Damian
Akordeon 4-
letni
Dorota Puzynkiewicz
585. Szornak
Beata
Flet poprzeczny 4-
letni
Lidia Mańkowska
2015 rok
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
586. Bakun
Marta
Skrzypce 6-
letni
Elżbieta Geppert
587. Chmara
Walentyna
Fortepian 6-
letni
Mariusz Mańkowski
588. Czajkowska
Aleksandra
Akordeon 6-
letni
Wiesława Wełpa
589. Dias
Antoni
Fortepian 6-
letni
Alojzy Sokołek
590. Ossowicka
Patrycja 
Fortepian 6-
letni
Luiza Dyluś     – Maruszczak
591. Pieróg
Wiktoria
Skrzypce 6-
letni
Iwona Sokołek
592. Potrykus
Kamila
Fortepian 6-
letni
Regina Borek
593. Rogowska
Nikola
Akordeon 6-
letni
Dorota Puzynkiewicz
594. Sawicka
Agnieszka
Saksofon 6-
letni
Damian Lesner
595. Włodarkiewicz
Kinga 
Skrzypce 6-
letni
Elżbieta Geppert
596. Abramczyk
Dominika
Wiolonczela 4-
letni
Janusz Dubieniecki
597. Borowicka
Weronika 
Saksofon 4-
letni
Damian Lesner
598. Budnik
Zuzanna
Flet poprzeczny 4-
letni
Lidia Mańkowska
599. Chełstowski
Piotr
Akordeon 4-
letni
Dorota Puzynkiewicz
600. Lewicki
Kacper
Trąbka 4-
letni
Marek Zielke
601. Pikul
Natalia
Klarnet 4-
letni
Damian Lesner
602. Roszmann
Zuzanna
Flet poprzeczny 4-
letni
Lidia Mańkowska
2016 rok
l.p. Nazwisko i imię Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
603. Chyła Grzegorz Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
604. Jaszczur – Nowicka Oliwia Fortepian 6-letni Luiza Dyluś  – Maruszczak
605. Klepin Patrycja  Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
606. Korthals Filip Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
607. Krzyżanowski Andrzej Akordeon 6-letni Dorota Puzynkiewicz
608. Łukasik Szymon Fortepian 6-letni Regina Borek
609. Łyś Seweryn Fortepian 6-letni Mariusz Mańkowski
610. Muża Dominika Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
611. Parylak Hubert Fortepian 6-letni Alojzy Sokołek
612 Potrykus Kacper Akordeon 6-letni Dorota Puzynkiewicz
613. Szenkin Natalia Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
614. Zieminska Aleksandra Skrzypce 6-letni Elżbieta Geppert
615. Godlewski Michał Wiolonczela 4-letni Janusz Dubieniecki
616. Klein Agata Akordeon 4-letni Dorota Puzynkiewicz
617. Niemkiewicz Maja Obój 4-letni Anna Dubieniecka
618. Weber Piotr Trąbka 4-letni Marek Zielke
                                                  2017 rok

 

l.p. Nazwisko i imię

 

Instrument główny Dział Nauczyciel instrumentu głównego
619. Dopke Karolina

 

Flet poprzeczny 6- letni Lidia Mańkowska
620. Gulczyńska Zuzanna

 

Gitara 6- letni Barbara Lewicka Wójcik
621. Kloka Julia

 

Klarnet 6- letni Damian Lesner
622. Konkel Tomasz

 

Akordeon 6- letni Dorota Puzynkiewicz
623. Kwarta Anna

 

Flet poprzeczny 6- letni Lidia Mańkowska
624. Lewicka Katarzyna

 

Akordeon 6- letni Wiesława Wełpa
625. Maszota Martyna

 

Wiolonczela 6- letni Janusz Dubieniecki
626. Plasun Natalia

 

Skrzypce 6- letni Elżbieta Geppert
627. Potrykus Anna

 

Fortepian 6- letni Mariusz Mańkowski
628. Ruszewska Jessica Akordeon 6- letni Dorota Puzynkiewicz
629. Schmidt Zuzanna Skrzypce 6- letni Iwona Sokołek
630. Werner Mateusz Trąbka 6- letni Marek Zielke
631. Ziemniak Martyna Skrzypce 6- letni Iwona Sokołek
632. Deyk Dominika Flet poprzeczny 4- letni Lidia Mańkowska
633. Kohs Natalia Akordeon 4- letni Dorota Puzynkiewicz
634. Lasota Agnieszka Akordeon 4- letni Wiesława Wełpa
635. Lezner Nikola Saksofon 4- letni Damian Lesner
636. Pogorzały Zuzanna Akordeon 4- letni Wiesława Wełpa
637. Robakowska       Emilia Obój 4- letni Anna Dubieniecka
638. Serowik Alicja Saksofon 4- letni Damian Lesner
 

2018 rok

 

639. Arendt Daria Fortepian 6 – letni Luiza Dyluś – Maruszczak
640. Głowienka Margot Fortepian 6 – letni Regina Borek
641. Jakubowski Kamil Gitara 6 – letni Barbara Lewicka
642. Kierszka Martyna Wiolonczela 6 – letni Janusz Dubieniecki
643. Kloka Natalia Saksofon 6 – letni Damian Lesner
644. Press Paulina Wiolonczela 6 – letni Janusz Dubieniecki
645. Rojac Natalia Klarnet 6 – letni Damian Lesner
646. Semmerling Zuzanna Skrzypce 6 – letni Iwona Sokołek
647. Wiśniewski Michał Trąbka 6 – letni Marek Zielke
648. Witkowska Róża Trąbka 6 – letni Marek Zielke
649. Grądzka Angelika

 

Wiolonczela 4 – letni Janusz Dubieniecki
650. Groenwald Eryk

 

Trąbka 4 – letni Marek Zielke
651. Korthals Maja

 

Klarnet 4 – letni Damian Lesner
652. Kwidzińska Karina

 

Obój 4-letni Anna Dubieniecka
653. Lessnau Wiktoria

 

Klarnet 4 -letni Damian Lesner
654. Lizjusz Oliwier

 

Akordeon 4- letni Dorota Puzynkiewicz
655. Pieper Filip

 

Flet 4 – letni Lidia Mańkowska
656. Sonnberg Agata

 

Trąbka 4 – letni Marek Zielke
657. Szarnecka Martyna

 

Obój 4 – letni Anna Dubieniecka
658. Szymankiewicz Jakub

 

Trąbka 4 – letni Marek Zielke
659. Szymankiewicz Michał

 

Akordeon 4 – letni Dorota Puzynkiewicz
CEA
Kalendarz
Październik 2018
P W Ś C P S N
« Wrz    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031